B2b ( E-bayii )

b2b

B2b E-bayii

Bir bayi ve distribütör ağı yönetmek karmaşık bir çabadır. Bununla birlikte, birçok marka üreticisi için iş hayatının can damarıdır. Çoğu durumda, bu uzun soluklu iş ilişkileri, nesiller boyu sürebilir. Şimdi bu değişim aracı B2B (Business to Business), e-ticaretin yükselişidir. :

E-ticaret çözümünü, tüm bayi ağı için bir ağ geçidi olarak kullanın, son kullanıcıya mükemmel bir şekilde kusursuz görünen ortak markalı bayi portalları yaratın. Bu şekilde, üretici genel tasarım estetiğini, kullanıcı deneyimini ve altındaki içeriği kontrol eder.

Belirlenen kullanıcı rolleri sayesinde üretici, bayilerine, en güncel ve ilgili ürün içeriğiyle birlikte tedarik edilmesini sağlarken, bayiler de kitlenize uygun, müşterilere yönelik mesajlaşma eklemelerini sağlar. Siteyi koruma sorumluluğu paylaşılır, marka deneyiminin tutarlılığı garanti altına alınmıştır.

Bire bir tüketici pazarlamasının ilkelerini B2B ilişkisine getirin. Bu yolla, üretici mevcut ürün pazarlamasını, ürün dağıtımını satıcı-satıcı bazında kontrol eder. Bu, her iki tarafın en iyi yaptıkları işi yapmasını sağlar.

Ted medya, ortak pazar üzerinde ayrı bir odaklanma olan tasarım, geliştirme, strateji ve yönetilen hizmetler sunan içerik stratejistidir.

×