B2c ( E-ticaret ) Yazılımı

e-ticaret yazılımı

B2c ( E-ticaret ) Yazılımı

B2C e-ticaret pazarlamacılığının nihai hedefi, alışveriş yapan kullanıcıları olabildiğince agresif ve istikrarlı bir şekilde manipüle etmektir. Pazarlama planınızın farklılıkları hesaba katması ve potansiyel pazarınız için doğru türdeki faaliyetleri geliştirdiğinizden emin olmanız gerekir.

B2C e-ticaret ürün odaklıdır, görseller, kuponlar, indirimler gibi daha çok satış faaliyetlerinde bulunur, tüketicileri satın almaya teşvik eder, tekrarlama ve imgeleme yoluyla marka kimliği vurgulanır, ayrıca pazarın büyütülmesi hedeflenir. Bu iş modelinin stratejisi; mağazacılık ve satın alım aktiviteleri, tek adımda satın alma süreci, daha kısa satış döngüsü, durum, arz veya fiyat bazlı duygusal satın alma kararı fonksiyonlarında işlemin değerinin en üst düzeye çıkarılmasıdır. E-ticaret, müşteri deneyimi, ilişkiler ve kişiselleştirme ile ilgilidir. Bu keşif, bağlanma ve samimiyet ile daha da fazlası, daha önce tasarlamadığınız iş modellerine güç vermekle ilgilidir.

Ted medya başarılı bir çevrimiçi işletmeyi kurmak, geliştirmek ve yönetmek için gereken her şeyi içerir. Benzersiz bir vitrin için uzman tasarım ekibimiz, markanıza özel bir e-ticaret web sitesi kurmaktan mutluluk duyacaktır.

×