Banner Tasarımı

banner tasarımı

Banner Tasarımı

Banner reklamları, ürünlerini ve markasını online tanıtmak isteyen işletmeler için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Banner butonları farklı bir web sitesinin içinde reklam görseli olarak kullanılabileceği gibi, kurumsal web sitesi içinde ürün promosyonlarını öne çıkarmak için de etkilidir.

Banner reklam dizaynına kapılmak kolaydır, ancak reklamın neye bağlı olduğunu unutmamak gerekir. Banner üzerine tıklayanlar, bilgilendirici, iyi tasarlanmış ve ilgi çekici bir web sayfasına yönlendirildiğinden emin olmalıdır. Ted medya, profesyonel web tasarım ekibimiz teşvik bazlı banner reklamlarının ardındaki psikolojiyi anlar ve fark yaratacak güzel bir banner reklamı yaratmada tüm işlevselliği birleştirir. Ted medya markanız için yapılandırılmış e-ticaret platformunda potansiyel müşteri portföyünü genişletmeye odaklı, benzersiz şekilde tasarlanmış göz alıcı reklam öğeleriyle marka kalitesini geliştirir.

Tasarımlarımızı küçük boyutlarda ama görünüşte güçlü tutmak bizim uzmanlığımızdır ve etkileyici bir çözünürlük kalitesi sunarken bannerlarımızın hızlı yükleneceğini garanti ederiz. Çözümleri basit ama etkili tutan, içerik ve tanıtım materyali üzerinde duran banner tasarımlarımız ile hedef kitleniz olumlu mesajınızı yüksek ve net bir şekilde alacaktır.

×