E-bülten Tasarımı

e-bülten tasarımı

E-bülten Tasarımı

E-Bülten bilişim çağının ortaya çıkarttığı ve vazgeçilmez bir PR aracıdır. Sayfa sayısı ve baskı adedinden bağımsız olarak elektronik ortamda üretilip dağıtımı yapılabilen bu medya türünün hedef kitleye etkisi ve pratikliği tartışılmazdır. Müşterilerinizle, çalışanlarınızla ya da tüm sektörle iletişiminizi sağlamak için e-bültenler firma haberlerini, yeni ürünlerinizi, kampanyalarınızı veya sektörel haberleri iletmek, uzmanlık ve farklılıklarınızı hedef kitleye göstermek için en etkili yöntemdir.

E-posta pazarlaması içerisinde yer alan e-bülten, doğrudan elektronik posta (e-posta) kullanan bir grup kişiye veya hedef kitleye ticari veya bilgilendirici mesaj göndermek için kullanılır. Reklam göndermek, proje sunmak ya da bilgi almak için e-posta kullanmak daha yaygın olarak düşünülse de herhangi bir e-posta iletişimi; bağlılık, güven veya marka bilinci oluşturma için de geçerlidir.

Elektronik yazınların doğru ve etkin kullanılabilmesi özel bir uzmanlık gerektirir. Ted medya tasarım ekibimiz gerçek zamanlı, otomatikleştirilmiş pazarlamayı kolaylaştırmak için projenizin konseptini oluşturabilir, grafikler-görseller hazırlayabilir ve hazırlanan belgeyi değişik ortamlarda yayınlayabilir üstelik e-bültenlerinizi tasarlamakla kalmaz, bu süreçleri uçtan uca yönetir.

×