Facebook App Geliştirme

Facebook app geliştirme

Facebook App Geliştirme

Facebook ve Facebook'un uygulama ekosisteminin herhangi bir tanıtıma ihtiyacı yoktur. Kuruluşunuz Facebook'ta faal ise, iyi tasarlanmış bir Facebook uygulaması ancak onları sizinle ilgilendirebilir. Uygulamalar, Facebook sayfanızı rakiplerinden ayırmanın ve marka bilinci oluşturmanın harika bir yoludur.

Facebook kullanarak, bir profilin yayın duvarında özel bir yayın oluşturmak, bir yayına yorum yapmak, belirli bir yayını beğenmek gibi şeylere izin vermek için (kullanıcı izniyle) çok sayıda eylemin otomatikleştirilmesi mümkündür. Bir profilde not yazmak, bir profile bağlantı oluşturmak, etkinlik duyurmak, kişileri davet etmek, fotoğraf albümü oluşturmak, bir sayfanın temsil ettiği konumda kontrol oluşturmak ve daha pek çok şey, size artı değer kazandırır. Üstelik bir Facebook uygulaması oluşturma maliyeti düşündüğünüzden çok daha düşüktür.

Ancak Facebook uygulamalarını tasarlamak, bir mobil uygulama veya site tasarlamakla aynı şey değildir. Ted medya ekibi olarak, Facebook App kullanarak nelerin başarılabileceği konusunda sağlam bir alt yapıya sahibiz. Planlama, geliştirme, uygulamalarınızı barındırmak ve güncel tutmak için Facebook uygulaması geliştirme sürecinin tamamı boyunca size rehberlik ederiz.

×