Google Adwors Reklam

adwors

Google Adwors Reklam

Çok kanallı bir dünyadaki dijital pazarlama, değişim hızı nedeniyle kolay değildir. E-ticaretin benimsenmesinin hızı, Google arama algoritmalarında veya sosyal medyada yapılan değişiklikler, bir strateji belirlemek ve bir plan yürütmek büyük bir zorluk teşkil eder.

İnternet reklamcılığının giderek geliştirilen kanallar olmasına rağmen, ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan yöntemlerden biri Google Adwords reklamlarıdır. Google Adwords, sanal arama yapan veya Google kullanıcısı olan sitelerde bulunan kullanıcılara optimize edilen reklamları göstermeye yarayan karmaşık ve optimizasyon temeline dayalı bir web sistemidir.

Birçok işletme için önemli fırsatlar sunan Google'ın reklam programı Adwords, doğrudan kazanç getiren ve geri dönüşü kolayca ölçülebilen etkin bir dijital pazarlama aracıdır. Profesyonel bir yönetim gerektiren bu alanda iddialı olan Ted medya pazarlama otomasyonu çözümleri, müşterilerinizin değerinin kalıcılığını artırmakla birlikte zamandan ve güçten tasarruf etmenizi sağlar.

Tüm pazarlama kanallarınızda kısa sürede doğru hedeflenmiş kampanyalar oluşturmak ve başlatmak için gereken gücü ve esnekliği sunar. Başarı endeksimiz, müşterilerimize sunduğumuz çözümlerin verimli sonuçlanmasıyla doğru orantılıdır.

×