Kurumsal Kimlik Tasarımı

kurumsal kimlik tasarımı

Marka stratejisine ilişkin güçlü bir anlayış, dünyanın en başarılı şirketlerinin temelini oluşturmaktadır. En iyi markalar, mükemmel tasarım, etkileyici imaj ve tutarlılık gibi ortak özelliklere sahiptir. Dünyanın en iyi markalarına katılmak, rakibi üzerinde bir avantaj elde etmek veya büyüyen marka imajını düzene sokmak isteyen her kuruluş gibi kurumsal kimlik edinmek, hem ticari hem de sosyal bir gerekliliktir.

Sizin için Buradayız! Ted medya sizin gibi düşünen bir takım. Tek fark; kazandıran tasarımcılar, üst düzey yaratıcı stratejistler, on beş yıllık tecrübesi ve 360'dan fazla markanın portföyü var. Ted medya olarak marka stratejisini konuşmayı seviyoruz, senaryolarını yazmayı, markaları yaratmayı, karmaşık marka mimarilerini çözmeyi seviyoruz ve en önemlisi marka stratejisinin meydan okumasını seviyoruz. Bu nedenle, işinizi daha iyi hale getirmek, sektör lideri olmak ve dünyaya adınızı duyurmak istiyorsanız, o zaman sizin ajansınızız. Doğru yerdesiniz ve markanız üzerinde çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Bunu yaparken şirketinizin kültürünü, yapısını ve gereksinimlerini anlamak için kapsamlı bir keşif işlemi uyguluyoruz. Daha sonra, mevcut marka yönergelerinden çalışabilir veya bir logo, tipografi de dâhil olmak üzere yeni kurumsal kimlik marka kurallarını formüle edebiliriz.

Şirketinizin yeniden markalaştırmasını, imajını tazelemek isteyebilir veya yeni ürünler ya da hizmetler için görsel kimlik kazanmak isteyebilirsiniz. Kurumsal kimlik tasarım hizmetlerimiz ile şirketinizin yakın gelecekte karakterize edilmesini sağlayacak, sürdürülebilir bir marka stratejisi hazırlıyoruz.

×