Mobil Uygulama Geliştirme

mobil uygulama

Mobil Uygulama Geliştirme

Akıllı telefonlar birçok insanın uyandıklarında ve uykuya dalmadan önce baktıkları en son şeydir. Mobil'i "üçüncü ekran" olarak tanımladık - yani TV ve bilgisayarlardan sonra - fakat aslında, onu birinci ekran olarak düşünmeye başlamanın zamanı geldi. Kuruluşunuzun mobil web akımına girmesini isterseniz, "mobil uygulama geliştirme" sizin için mükemmel bir çözüm olabilir. Kullanıcılarınız iPhone, iPad, Droid veya diğer akıllı mobil cihazlarda özelleştirilmiş bir deneyim kazanacak.

Mobil cihazlar için ilgili işletim sisteminde (Android, IOS, Symbian, RIM vb... ) tasarlanmış ve mobil cihazın donanım özelliklerini kullanabilen yazılımlara mobil uygulama (mobil aplikasyon) denir. Kurumsal mobil uygulamalarla çalışanlar, birkaç tıklama ve çalıştırma ile herhangi bir yerden işleri daha hızlı ve daha kolay bir şekilde halledebilir.

Ted medya ekibi olarak yüksek kaliteli yerel iOS, Android ve Windows kurumsal mobil uygulamaları geliştirmede güçlü bir geçmişe sahibiz. Özel yazılım evlerinden farklı olarak, tüm uygulamalarımız, kullanımı kolay, entegre bir içerik yönetim sistemi içerir ve müşterilerimize yüksek verim ve tam kontrol mekanizması sağlar.

×