Mobil Web Sitesi Tasarımı

mobil web sitesi

Günümüzde hızla baskın bir güç haline gelen akıllı telefonlar ve tabletler aracılığıyla web kullanıcıları web sitelerini daha fazla sayıda ziyaret ediyor. Dahası, çoğu web sitesi bu cihazlarda iyi performans göstermez. Sitenizi cebinize sığdırmak istiyorsanız, sığacak şekilde tasarlanmalıdır.

Aynı Yer Daha Küçük Mobil Tasarım Mobil web kullanmayı düşünüyorsanız, web tasarımlarının akıllı cihazlarda verimli kullanacak şekilde uyarlanması veya oluşturulması gerekir. Bir taşınabilir aygıt, normal ekranda olduğu gibi birçok piksel içerir. Ve form fonksiyonu takip ettiğinden mobil sitenin kendi tasarımına ihtiyacı vardır. Tek sütunlu düzen, daha az grafik, ekran alanı ve yükleme süresi, küçük ekranlar için özel içerik, daha basit gezinme detayları gibi mobil sitenin tasarımında farklı fonksiyonlar yer alır.

İşte bu sebeplerleMobil web tasarımı, dizayn, içerik ve özellikleri uyarlayarak sitenizin başka bir versiyonunu oluşturmakla ilgilidir. Ük Medya kuruluşunuzun tüm ihtiyaç ve beklentilerini gözeterek optimal çözümler üretir. Mobil web tasarımında 2007 yılından beri hizmet veren Ted medya sınırları aşmanıza, tasarımlarınızı uyarlamanıza ve fırsatı yakalamanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.