Portal Geliştirme

portal geliştirme

Portal Geliştirme

İnternet portalları birçok özelliği bir arada bulunduran geniş kapsamlı web siteleridir. Portalların ileri teknoloji gerektiren yazılım altyapısının çok üstün özellikli olması gereği ve daha fazla teknik destek, bakım ve güncelleme ihtiyaçları olacağından, güvenilir bir iş ortağı ihtiyacı daha fazladır.

Sizin için Neler Yapabiliriz? 1 Portal hizmetlerine ve içeriklerine güvenilir ve güvenli erişim 2 Artan veri akışlarını ve kullanıcı sayısını desteklemek için ölçeklendirme 3 Kesintisiz olarak sorunsuz ve güvenilir çalışma 4 Hızlı ve ince ayarlanmış süreçler ve kullanıcı odaklı işlevsellik 5 Tüm popüler e-ödeme sistemlerinin veya 3B parti ödeme ağ geçitlerinin desteği 6 Kolay görsel, içerik ve kullanıcı yönetimi 7 Raporlama ve istatistik görselleştirme 8 Etkili arama araçları, ihtiyaçlara göre ayarlar 9 Gerçek zamanlı kişisel ve toplu bildirimler 10 Döküman yönetimi

Ted medya tarafından geliştirilen e-ticaret portalları, 7/24 web varlığından tam olarak yararlanılmasını sağlar. Kuruluşların tedarikçiler, üreticiler, perakendeciler ve müşteriler arasında bilgi dağıtma ve paylaşma olanağı sağlayan son derece verimli portal geliştirme çözümleri üretiyoruz.

×