Farkımız

 


2007 yılından beri güzel sözlerle bezenmiş düşüncelerimizden ziyade, gerçekçi ve olması gereken düşüncelerimizi siz değerli dostlarımız ile paylaştık. Samimiyetimiz en büyük gücümüzdür... işimizi severek, eğlenerek, gülerek yaparken düşüncelerimizi hayal gücümüzle birleştirip, olması gerekenden bir tık fazla olmadan, abartmadan ihtiyaç sahiplerine sunduk. Çok iyi insanlar yetiştirdik kendi sektörümüzde, çok hayal kırıklarımızda olmadı değil hani.... Ama biz onlara değer verirken, beklenti içinde değildik. Belkide tek beklentimiz onların başarısıydı. Güzel insanlarla, güzel işler yapmanız dileği ile....

 

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

 

HER
PROJEYİ
ALMIYORUZ

Ted medya, kuruluş tarafında, yeterince hazırlık yapılmamış, yeterli bütçe ayrılmamış, yanlış projelendirilmiş işlerin sorumluluğunu üstlenemez. Bu, danışmanlık hizmetlerimize ekstra bir anlayış ve empati boyutu ekliyor, çünkü işimizi ciddiye alıyoruz!

 

PROJENİZİ
ÇOK
ÖNEMSİYORUZ

Teknoloji yaptığımız işin temelini oluşturur, ancak hedefimiz müşterilerimize kusursuz hizmeti ve desteği sağlamaktır. Organizasyonel yapımız ve teknik altyapımızın esnekliği, müşterilerimizle gerçek anlamda bir iş ortaklığı oluşturabilmemizi sağlar.

 

KAZANDIRAN
PROJELER
ÜRETİYORUZ

Kullanıcılarını memnun eden güzel web siteleri oluşturuyoruz, işe yarayan dijital çözümler üretiyoruz. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek. Her projemiz, müşterilerin dijital pazarlama ihtiyaçlarını karşılama konusunda stratejik bir konuma sahiptir.

 

ÜCRETSİZ
DEMO
YAPMIYORUZ

Ted medya, hiçbir şart ve koşulda ücretsiz demo (konkur katılım bedeli verilen işler hariç) yapmaz. Bu tür taleplerin sektörü olumsuz etkileyen bir emek hırsızlığı olduğuna inanır. Ekibimiz size doğru, sürdürülebilir hizmetler vermek için deneyim, bilgi ve güven sahibidir.

 

AÇIK
İLETİŞİME
İNANIYORUZ

Ted medya, üstlendiği projeleri kendi işi gibi benimser ve proje bitimine dek, iyi niyetli çabaları ile zamanında sonuçlandırır. Proje sürecinde çıkabilecek problemleri müşterileri ile açık iletişim ve dürüstlükle paylaşır.

 

HER
ZAMAN
YANINIZDAYIZ

Ted medya, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Web projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de dönüşüm yaratmak için her zaman yanınızdayız.

×